Majster mliekarenskej výroby (Mliekareň Červený Kameň)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Červený Kameň
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Zuzana Prekopová vedúca MzPÚ tel.: +421423213178 prekopova@agrofarma.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Majster mliekarenskej výroby (Mliekareň Červený Kameň)

Pracovná náplň: – Samostatné riadenie a kontrola výrobného a baliaceho procesu, – samostatné vedenie a riadenie priamych podriadených zamestnancov v rámci pracovnej zmeny, – spolupráca s majstrami ostatných stredísk a oddelením kvality, – zabezpečovanie dodržiavania predpisov BOZP, PO, kvality a bezpečnosti výrobkov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore potravinárstvo – spracúvanie mlieka;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore agropotravinárstvo /Bc/;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore technológia potravín;aspoň 2 roky

Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie samostatnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: Ovládanie IS Codex – výhodou.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Zuzana Prekopová vedúca MzPÚ tel.: +421423213178 prekopova@agrofarma.sk
Okres : okres Ilava

AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31574912

Internetová adresa:
prekopova@agrofarma.sk

Telefón:
042/3213178

Charakteristika:
1. Mliekarenská výroba – Červený Kameň
2. Mliekarenská výroba – Púchov
3. Živočíšna výroba
4. Rastlinná výroba

Adresa:

Červený Kameň 1 01856 Červený Kameň Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Červený Kameň okres Ilava Červený Kameň 324 01856