Opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bojná
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Ľubomíra Pačutová zástupkyňa riaditeľa tel.: +421917197925 info@ddzlatyvek.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovateľské úkony spojené so starostlivosťou o seniorov v zariadení sociálnych služieb.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo;Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov
analytické myslenie spoľahlivosť empatia
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tvorivosť (kreativita) samostatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Opatrovateľský kurz je podmienka na výkon práce

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Ľubomíra Pačutová zástupkyňa riaditeľa tel.: +421917197925 info@ddzlatyvek.sk
Okres : okres Topoľčany

Spoločnosť Zlatý vek

Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)

IČO:
42204267

Telefón:
421917197925

poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ústavnom zdravotníckom zariadení, starostlivosť o odkázané osoby v zariadeniach sociálnych služieb

Adresa:

Novomeského 499/17 94912 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bojná okres Topoľčany Bojná 209 95601