vodič MKD

ria@hosko.eu tel.: +421 911 932 880

Ponúkame pracovnú pozíciu : vodič MKD

Pracovná náplň: vodičský preukaz skupiny E nevyhnutný, kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, psychická a zdravotná spôsobilosť vodiča, register trestov bez záznamu, prax minimálne 1 rok v medzinárodnej doprave, skúsenosti s colným vybavením výhodou

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B + E

Pracovné výhody : ,
Kontakt : ria@hosko.eu tel.: +421 911 932 880
Okres : Liptovský Mikuláš

Hoško, a.s.

IČO:
31640168

Adresa:

Priemyselná 220/2, Podtureň, 03301
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoLiptovský MikulášLiptovský HrádokSNP 22003301