Kuchár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bratislava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Lukáš Lančarič manager reštaurácie lukas.lancaric@hotelalbrecht.sk tel.: +421914330062

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: prípravné práce na zadelenom pracovisku, príprava teplých a studených jedál podľa najnovších gastronomických trendov, príprava polievok, príprava eventových akcií, starostlivosť o čistotu na zadelenom pracovisku, dodržiavanie noriem HACCP pitný režim zdarma, zamestnanecké obedy a večere za výhodnú cenu, možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci v nouvelle cuisine, možnosť kariérneho rastu v rámci prevádzky

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;aspoň 2 roky

Pracovné výhody : pitný režim zdarma, zamestnanecké obedy a večere za výhodnú cenu, možnosť vzdelávať sa a učiť sa nové veci v nouvelle cuisine, možnosť kariérneho rastu v rámci prevádzky,
Kontakt : Lukáš Lančarič manager reštaurácie lukas.lancaric@hotelalbrecht.sk tel.: +421914330062
Okres : Bratislava

ALBRECHT Services, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44992980

Internetová adresa:
www.hotelalbrecht.sk

Telefón:
+421903011979

Charakteristika:
poskytovanie ubytovacích a wellness služieb

Adresa:

Mudroňova 82 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavaBratislava-Staré MestoMudroňova 8281103