Vodoinštalatér

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 týždne pred

Marek Jalowiczor tel.: +421911914274 tomar@tomar-best.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodoinštalatér

Pracovná náplň: Vodoinštalačné a kúrenárske práce v rámci celej SR podľa zákazky. Výberové konanie sa uskutoční 1.3.2018 o 9,00 hod. u zamestnávateľa na adrese: Hraničná 668/4, Poprad. absolventa zabezpečené ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa;zabezpečené ubytovanie
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 800 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Výhodou – VP sk. B.

Pracovné výhody : zabezpečené ubytovanie,
Kontakt : Marek Jalowiczor tel.: +421911914274 tomar@tomar-best.sk
Okres : okres Poprad

TOMAR best s.r.o.

IČO:
47191929

Adresa:

Obrancov mieru 357, Spišská Teplica, 05934
Adresa zamestnávateľa : Spišská Teplica okres Poprad Obrancov mieru 357 05934