sociálny terapeut

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Ľubica
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Daniela Pichnarčíková - sociálny pracovník tel.: +421904470252 lubica@csskezmarok.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : sociálny terapeut

Pracovná náplň: min. VŠ 1. stupňa (Bc.), aj vyššieho vzdelanie, odbor sociálna práca, starostlivosť o klientov v zariadení, zabezpečenie terapií, výkon : Ľubica
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Daniela Pichnarčíková – sociálny pracovník tel.: +421904470252 lubica@csskezmarok.sk
Okres : okres Kežmarok
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

Centrum sociálnych služieb Kežmarok

IČO:
17149975

Adresa:

Pod lesom 6, Kežmarok, 06001
Adresa zamestnávateľa : Ľubica okres Kežmarok Generála Svobodu 139 05971