Operátor CNC strojov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Ľubica Gubricová HR manažér tel.: +421915790482 l.gubricova@groupe-streit.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor CNC strojov

Pracovná náplň: – Obsluha CNC stroja (sústruh a fréza), – zabezpečenie prvotnej kontroly výrobkov, – meranie kusov podľa technickej dokumentácie. absolventa – Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, – príplatok za dochádzku, – príplatok za poobednú a nočnú zmenu, – príspevok na stravu.

Práca vhodná pre absolventa;- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,; – príplatok za dochádzku,; – príplatok za poobednú a nočnú zmenu,; – príspevok na stravu.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 7
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci,
– chuť pracovať.

Pracovné výhody : – Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, – príplatok za dochádzku, – príplatok za poobednú a nočnú zmenu, – príspevok na stravu.,
Kontakt : Mgr. Ľubica Gubricová HR manažér tel.: +421915790482 l.gubricova@groupe-streit.com
Okres : okres Trnava

STREIT TRNAVA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35940565

Internetová adresa:
www.groupe-streit.com

Telefón:
+421332850011

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch

Adresa:

Prílohy 46 91926 Zavar Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zavar okres Trnava Prílohy 46 91926