Operátor montážnej linky

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Ľubica Gubricová HR manažér tel.: +421915790482 l.gubricova@groupe-streit.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor montážnej linky

Pracovná náplň: – Obsluha strojov v procese dokončovania – Výstupná kontrola vyrobených kusov absolventa • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie • Príplatok za dochádzku • Príplatok za poobednú a nočnú smenu • Príspevok na stravu

Práca vhodná pre absolventa;• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ; • Príplatok za dochádzku; • Príplatok za poobednú a nočnú smenu; • Príspevok na stravu
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
pozornosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Pracovné výhody : • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie • Príplatok za dochádzku • Príplatok za poobednú a nočnú smenu • Príspevok na stravu,
Kontakt : Mgr. Ľubica Gubricová HR manažér tel.: +421915790482 l.gubricova@groupe-streit.com
Okres : okres Trnava

STREIT TRNAVA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35940565

Internetová adresa:
www.groupe-streit.com

Telefón:
+421332850011

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch

Adresa:

Prílohy 46 91926 Zavar Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zavar okres Trnava Prílohy 46 91926