Tester SW

Ing. Katarína Karasová personalny konzultant tel.: +421911222027 karasova@cruxconsult.cz

Ponúkame pracovnú pozíciu : Tester SW

Pracovná náplň: Manuálne testovanie aplikácií Požadujeme: – prehľad v oblasti IT, – znalosť SQL, – znalost TELCO sektoru a aplikácií mobilných operátorov vítaná , ale nie nevyhnutná – zodpovednosť, komunikatívnosť – snaha učiť sa zdravotne postihnutého absolventa mladistvého – podielanie sa na zaujímavých projektoch – práca v tíme – motivačné ohodnotenie – pružná pracovná doba – kariérny postup
Pracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého;- podielanie sa na zaujímavých projektoch; – práca v tíme; – motivačné ohodnotenie; – pružná pracovná doba ; – kariérny postup
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
analytické myslenie spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: SQL – elementárna

Pracovné výhody : – podielanie sa na zaujímavých projektoch – práca v tíme – motivačné ohodnotenie – pružná pracovná doba – kariérny postup,
Kontakt : Ing. Katarína Karasová personalny konzultant tel.: +421911222027 karasova@cruxconsult.cz
Okres : okres Bratislava

Crux information technology group, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46979891

Internetová adresa:
www.cruxconsult.cz

Telefón:
+420777613735

Charakteristika:
IT služby, poradenstvo

Adresa:

Rybničná 40 83106 Bratislava-Vajnory Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vajnory okres Bratislava Rybničná 40 83106