Obchodný manažér v tlačiarni, kalkulant, technológ

Ing. Martina Kosnáčová tel.: +421248209662 fax: +421248209617 martina.kosnacova@kasico.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný manažér v tlačiarni, kalkulant, technológ

Pracovná náplň: – tvorba kalkulácií, technológie – starostlivosť o pridelených zákazníkov absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Martina Kosnáčová tel.: +421248209662 fax: +421248209617 martina.kosnacova@kasico.sk
Okres : okres Bratislava

K A S I C O, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
17308267

Internetová adresa:
www.kasico.sk

Telefón:
+421248209611

tlačiareň cenín a publikácií a ostatných polygrafických výrobkov

Adresa:

Beckovská 38 82361 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Beckovská 38 82361