Kuchár / pizzér

tel.: +421911979544 personal@pizzamizza.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár / pizzér

Pracovná náplň: príprava denného menu, príprava minutkových jedál talianskej a slovenskej kuchyne typu rizotá, cestoviny, mäsá na grile a pod.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 09:30 do 22:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 3,5 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421911979544 personal@pizzamizza.sk
Okres : okres Bratislava V

PM Nový Háj, s.r.o.

IČO:
47569671

Adresa:

Galandova 2, Bratislava-Staré Mesto, 81106
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava V Starohájska 10 85101