časník – čka, barman – nka

tel.: +421903738246 monika.ilicova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : časník – čka, barman – nka

Pracovná náplň: objednávky, obsluha hostí, príprava nápojov Hľadáme šikovného čašníka alebo čašníčku na TPP a brigádnika-čku, ktorý je milý, komunikatívny, samostatný, s chuťou do práce a má vzťah k srbskej gastronómii

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov

Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Ďalšie požiadavky: pracovitosť, spoľahlivosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421903738246 monika.ilicova@gmail.com
Okres : okres Bratislava II

MO and DE INTERNATIONAL spol. s r.o.

IČO:
35707321

Adresa:

Podzáhradná 32, Bratislava-Pod.Biskup., 82106
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Pod.Biskup. okres Bratislava II Podzáhradná 32 82106