Analyst Collection with Spanish ( Pohľadávkový analysta zo španielčinou )

tel.: +421257271596 martina.hrabalova@adient.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Analyst Collection with Spanish ( Pohľadávkový analysta zo španielčinou )

Pracovná náplň: Správa zákazníckeho portfólia a otvorených položiek.Kontaktovať zákazníkov v súvislosti s otvorenými položkami, vyžiadaním platieb, identifikáciou dôvodov neplatenia, používaním eskalácie v prípade potreby. Identifikovať a riešiť spory a nepridelené platby, komunikáciu s vnútornými oddeleniami s cieľom vyriešiť otvorené položky. Podpora portfólia s finančnou analýzou, napr. Otvorené pohľadávky / pohľadávky po splatnosti, odchýlky ceny / množstva. Týždenné reporty otvorených položiek.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 1200 do 1400 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ;aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 španielsky – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421257271596 martina.hrabalova@adient.com
Okres : okres Bratislava I

Adient Slovakia s.r.o.

IČO:
50100980

Adresa:

Štúrova 4, Bratislava-Staré Mesto, 81102
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava I Štúrova 4 81102