Skladník (Mliekareň Červený Kameň)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Červený Kameň
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Zuzana Prekopová vedúca MzPÚ tel.: +421423213178 prekopova@agrofarma.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník (Mliekareň Červený Kameň)

Pracovná náplň: – príjem tovaru zo stredísk a jeho uskladnenie v skladoch – manipulačné práce v sklade – vyskladnenie tovaru na základe objednávok – vykonávanie pravidelných inventúr – ostatné práce v sklade – práca s ručným paletovým vozíkom a VZV

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rokPreukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok;Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Zuzana Prekopová vedúca MzPÚ tel.: +421423213178 prekopova@agrofarma.sk
Okres : okres Ilava

AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31574912

Internetová adresa:
prekopova@agrofarma.sk

Telefón:
042/3213178

Charakteristika:
1. Mliekarenská výroba – Červený Kameň
2. Mliekarenská výroba – Púchov
3. Živočíšna výroba
4. Rastlinná výroba

Adresa:

Červený Kameň 1 01856 Červený Kameň Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Červený Kameň okres Ilava Červený Kameň 324 01856