Predavač a aranžér kvetov – práca v kvetinárstve

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 3 týždne pred

Marián Havrlent tel.: +421908077870 kvety@kvetynarcis.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač a aranžér kvetov – práca v kvetinárstve

Pracovná náplň: Viazanie a aranžovanie kvetov a kytíc. Poradenstvo. absolventa Výhodné platové podmienky.

Práca vhodná pre absolventa;Výhodné platové podmienky.
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca rozhodovanie tvorivosť (kreativita) samostatnosť

Pracovné výhody : Výhodné platové podmienky.,Informácie pre záujemcu:Bližšie informácie získate na tel. čísle 0908 077 870.
Kontakt : Marián Havrlent tel.: +421908077870 kvety@kvetynarcis.sk
Okres : okres Hlohovec

Marián Havrlent – Kvety NARCIS

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
43006809

Telefón:
+421908077870

Charakteristika:
kvetinárstvo

Adresa:

Jachtárska 7198/40 92101 Piešťany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Za Váhom 1 92001