Odborný pracovník v oblasti účtovníctva inde neuvedený

tel.: +421940824378 foodfamily@atlas.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný pracovník v oblasti účtovníctva inde neuvedený

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 550 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ;aspoň 5 rokov

Cudzie jazyky: ruský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421940824378 foodfamily@atlas.sk
Okres : okres Bratislava IV

FOOD FAMILY s.r.o.

IČO:
44412495

Adresa:

Myslenická 92, Pezinok, 90201
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Dúbravka okres Bratislava IV Bullova 2 84102