Lakovník

BRANISLAV Vanko konateľ tel.: +421903385623 autosluzbyservis@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lakovník

Pracovná náplň: Príprava vozidiel na lakovanie (tmelenie,brúsenie). Príprava a aplikácia farieb a lakov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:15 do Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : od 900 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina A Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : BRANISLAV Vanko konateľ tel.: +421903385623 autosluzbyservis@gmail.com
Okres : okres Ilava

AUTOSLUŽBY SERVIS, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44396759

Internetová adresa:

Telefón:
+421903385623

AUTOSLUŽBY boli založené v roku 2001 s cieľom poskytovať kvalitné služby v oblasti opravy motorových vozidiel.

Náš servis ponúka alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou:

* pružnosťou
* prístupom k svojim zákazníkom
* zaujímavými cenami
* orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov
* dodržaním štandardov a kvality opráv

Adresa:

A. Bernoláka 993/29 91401 Trenčianska Teplá Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Areál ZTS č.924 01841