Ajurvedsky poradca a kuchár

tel.: +421949262258 avi.slovak@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ajurvedsky poradca a kuchár

Pracovná náplň: predaj a príprava ajurvédskych produktov, odborné poradenstvo pri riešení zdravotných problémov

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 500 do 700 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421949262258 avi.slovak@gmail.com
Okres : okres Bratislava I

AVN s.r.o.

IČO:
48232343

Adresa:

PUŠKINOVA 6, Bratislava-Staré Mesto, 81104
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava I PUŠKINOVA 6 81104