Čašník/recepčná

Alena Tadianová tel.: +421908924461 centrumpenzion@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/recepčná

Pracovná náplň: – prijímanie objednávok, ich vybavovanie a vyúčtovanie – obsluha hostí a starostlivosť o zákazníka – check in/out hostí – príjemné vystupovanie – milé a asertívne jednanie so zákazníkom – udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku – vytváranie príjemnej pracovnej klímy, tímová spolupráca a komunikácia s kolegami absolventa – práca v malej rodinnej firme s individuálnym prístupom

Práca vhodná pre absolventa;- práca v malej rodinnej firme s individuálnym prístupom
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia;Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : – práca v malej rodinnej firme s individuálnym prístupom,
Kontakt : Alena Tadianová tel.: +421908924461 centrumpenzion@gmail.com
Okres : okres Žiar nad Hronom

PENZIÓN CENTRUM s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36801232

Telefón:
+421907412700

Poskytujeme ubytovacia a stravovacie služby v Sklených Tepliciach

Adresa:

Sklené Teplice 120 96603 Sklené Teplice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Sklené Teplice okres Žiar nad Hronom Sklené Teplice 112 96603