Údržbár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Trnava
  • Uverejnené 3 týždne pred

Bc. Greta Kozmová tel.: +421948079864 nitra@transfer-personal.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár

Pracovná náplň: • Udržiavať plynulosť chodu výroby • Diagnostikovať poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC • Zabezpečovať opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť) • Vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu zariadení • Realizovať elektrické, automatizačné zmeny a vylepšenia potvrdené technikom špecialistom • Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení • Meniť, inštalovať, opravovať výrobné zariadenia a ich súčasti • Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu • Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy • Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy absolventa • Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat, možné zálohy • Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú • Zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu • Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;• Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat, možné zálohy; • Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú ; • Zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie; • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu; • Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 1122 do 1250 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Ďalšie požiadavky: • Stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania
• Znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
• Vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22, §23
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Znalosť diagnostiky porúch pomocou PC

Pracovné výhody : • Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat, možné zálohy • Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú • Zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu • Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty),Informácie pre záujemcu:Poprosíme uchádzačov kontaktovať zasielať emailové žiadosti na mail nitra@transfer-personal.sk. Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.
Kontakt : Bc. Greta Kozmová tel.: +421948079864 nitra@transfer-personal.sk
Okres : okres Trnava

TRANSFER International Staff k.s.

Právna forma:
Komanditná spoločnosť

IČO:
48260436

Internetová adresa:
www.transfer-personal.sk

Telefón:
+421948312207

TRANSFER International Staff, k.s. je rakúska agentúra, ktorá má 21 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Adresa:

Račianska 96 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Automobilová 1 91701