Záhradný architekt, záhradník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 3 týždne pred

Jozef Bartovič majiteľ tel.: +421903222736 luvero@azet.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Záhradný architekt, záhradník

Pracovná náplň: realizácia okrasných záhrad, projektovanie, montáž automatickej závlahy absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo a rozvoj vidieka;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
predstavivosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tvorivosť (kreativita) samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,Termín výberového konania:28. 2. 2018
Kontakt : Jozef Bartovič majiteľ tel.: +421903222736 luvero@azet.sk
Okres : okres Nitra

Jozef Bartovič LUVERO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35005572

Internetová adresa:
luvero@azet.sk

Telefón:
+421903222736

Charakteristika:
okrasné záhrady, závlahy, údržby záhrad.

Adresa:

Brigádnická 40 40 94905 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Brigádnická 40 40 94905