Automechanik – autoklampiar

tel.: 0905 309 055 lrakyta@autoservisaes.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik – autoklampiar

Pracovná náplň: oprava motorových vozidiel osobných aj úžitkových absolventa mladistvého oprava vlastného vozidla zdarma, pracovný odev s praním zdarma

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;oprava vlastného vozidla zdarma, pracovný odev s praním zdarma
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 700 do 900 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : oprava vlastného vozidla zdarma, pracovný odev s praním zdarma,
Kontakt : tel.: 0905 309 055 lrakyta@autoservisaes.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Autoservis AES, s.r.o.

IČO:
36381896

Adresa:

Štefánikova 2317, Liptovský Mikuláš, 03105
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Štefánikova 2317 03105