Pomocný poľnohospodársky pracovník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Komárno
  • Uverejnené 4 týždne pred

Viktor Frei konateľ s.r.o. tel.: +421918876520 attilafrei7@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný poľnohospodársky pracovník

Pracovná náplň: pomocné poľnohospodárske práce: sadenie, okopávanie, zber, čistenie, uskladnenie poľnohospodárskych výrobkov. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : od 2,76 do 2,76 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Viktor Frei konateľ s.r.o. tel.: +421918876520 attilafrei7@gmail.com
Okres : okres Komárno
Dátum nástupu : 5. 3. 2018

PENITA s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47420286

Internetová adresa:
attilafrei7gmail.com

Telefón:
+421918876520

PENITA s.r.o. zaoberá s poľnohospodárskou výrobou vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja, poskytuje služby v poľnohospodárstve a záhradníctve.

Adresa:

Pohraničná 1/5 94501 Komárno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Komárno okres Komárno Pohraničná 1/5 94501