Asistentka výkonného riaditeľa

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Komárno
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Attila Dobai tel.: +421915951153 info@cardiofitness.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka výkonného riaditeľa

Pracovná náplň: – poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory riaditeľa spoločnosti – vedenie personálnej agendy spoločnosti – evidencia, správa a archivácia firemných dokumentov – komunikácia s úradmi a inštitúciami – zodpovednosť za evidenciu internej a externej korešpondencie – sekretárske práce, podpora a udržiavanie chodu kancelárie – aktívna komunikácia a podpora ostatných oddelení firmy absolventa – šanca podieľať sa aj na zavádzaní nových činností zabezpečujúcich vyššiu efektivitu administratívnych procesov v spoločnosti – pri dosahovaní očakávaných výsledkov možnosť rastu – neustála priama podpora tímu a vedenia – práca v dynamickom kolektíve

Práca vhodná pre absolventa;- šanca podieľať sa aj na zavádzaní nových činností zabezpečujúcich vyššiu efektivitu administratívnych procesov v spoločnosti; – pri dosahovaní očakávaných výsledkov možnosť rastu; – neustála priama podpora tímu a vedenia; – práca v dynamickom kolektíve
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 maďarský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: – pracovné skúsenosti z oblasti administratívy – výhodou
– príjemné vystupovanie
– lojalita

Pracovné výhody : – šanca podieľať sa aj na zavádzaní nových činností zabezpečujúcich vyššiu efektivitu administratívnych procesov v spoločnosti – pri dosahovaní očakávaných výsledkov možnosť rastu – neustála priama podpora tímu a vedenia – práca v dynamickom kolektíve,Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na emailovú adresu – info@cardiofitness.sk. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na túto pozíciu.
Kontakt : Ing. Attila Dobai tel.: +421915951153 info@cardiofitness.sk
Okres : okres Komárno

Mgr. Róbert Dobai – CARDIO & FITNESS STUDIO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
44763298

Internetová adresa:
www.cardiofitness.sk

Telefón:
+421915951153

CARDIO & FITNESS STUDIO je rýchlo rastúca spoločnosť, zaoberajúca sa predajom a servisom nových a repasovaných fitness zariadení.

Adresa:

Gazdovská 2846/42 94505 Komárno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Komárno okres Komárno Družstevná 8 94501