Vodič nákladného vozidla

Ing. Ondrej Záhumenský konateľ tel.: +421556771804 tris-ke@stonline.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič nákladného vozidla

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo;Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : pri osobnom pohovore,Informácie pre záujemcu:na adresu našej spoločnosti je potrebné zaslať e-mailom životopis a motivačný list v slovenskom jazyku
Kontakt : Ing. Ondrej Záhumenský konateľ tel.: +421556771804 tris-ke@stonline.sk
Okres : okres Košice
Dátum nástupu : 19. 2. 2018

TRIS, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36202771

Internetová adresa:
www.tris.sk

Telefón:
+421556771804

Charakteristika:
Obchodno-stavebná spoločnosť

Adresa:

Opatovská cesta 4 04001 Košice-Vyšné Opátske Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Vyšné Opátske okres Košice Opatovská cesta 4 04001