Administratívny pracovník/ zástupca manažéra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Hana Pavlíková tel.: +421902112594

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník/ zástupca manažéra

Pracovná náplň: Kontrola administratívy, komunikácia s manažmentom a riaditeľmi partnerských spoločností, základy personalistiky, analytická a plánovacia činnosť, osobná, telefonická a emailová forma komunikácie, kompletný zaškolovací program. Kariérna možnosť pre ambicióznych a cieľavedomých. Bližšie informácie emailom/telefonicky po zaslaní životopisu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní. Práca je v mladom kolektíve, preto je vhodnejšia hlavne pre uchádzačov o zamestnanie vo veku 18-30r.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)

Pracovné výhody : Práca pod záštitou medzinárodnej spoločnosti so 44 ročnou históriou • Získanie praxe v oblasti administratívy, personalistiky, manažmentu a marketingu. • Možnosť osobnostného a kariérneho rastu, aj pre študentov VŠ . • Mladý kolektív . • Motivačné odmeňovanie a sociálny program. • Flexibilný pracovný čas. • Teambulding a motivačné akcie, zahraničné pobyty. • Možnosť získania akreditovaného vzdelania a medzinárodne uznávaných certifikátov.,
Kontakt : Ing. Hana Pavlíková tel.: +421902112594
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jozef Takáč
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 46957634
Telefón: 0902112594

OVB Allfinanz Slovensko, a.s. www.ovb.sk www.uspech-robi-radost.sk.

Adresa:

Osada Jur 1224/8
94111 Palárikovo
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky M.R.Štefánika 38 94002