Zámočník

Bc. Dana Výberčiová konzultant pre personalistiku tel.: +421356507080

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zámočník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 6:00 do 14:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 7
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 500 do 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný zámočník
precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

schopnosť samostatne, kvalitne pracovať

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Bc. Dana Výberčiová konzultant pre personalistiku tel.: +421356507080
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36551261
Internetová adresa: lokotrans@lokotransslovakia.sk
Telefón: 0356507080

LOKO TRANS Slovakia s.r.o. je popredná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti železničnej techniky, prepravy a strojárskej výroby. Na trhu začala pôsobiť v roku 1997 a to v oblasti obchodu so železničnou technikou, poskytovania opráv a servisu železničných lokomotív. Spoločnosť svoju opravárenskú a výrobnú činnosť vykonáva v certifikovaných priestoroch v Dubnici nad Váhom. Vo vlastných výrobných priestoroch sú vytvorené podmienky pre opravy, revízie a rekonštrukcie železničnej techniky. Poslaním spoločnosti je udržanie si svojich zákazníkov s trvalým zlepšovaním kvality svojich výrobkov a služieb. Jej hlavným zámerom je naďalej upevňovať si svoje postavenie ako popredného výrobcu železničných koľajových vozidiel v rámci celej Európy. Zamestnanci spoločnosti sú svojimi znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami zárukou úspešného budúceho vývoja spoločnosti na trhu.

Adresa:

Cintorínska 57
94201 Šurany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Šurany okres Nové Zámky Cintorínska 57 94201