Zdravotná sestra – absolventská prax

Mgr. Štefan Židek konateľ tel.: +421918491339 6. 8. 2014 V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis na E-mailovú adresu jsmoftalmologia@gmail.com Najneskôr do 31.07.2014!!!! Kontakt: Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Židek Tel.: 0918 491 339

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra – absolventská prax

Pracovná náplň: o Hľadáme šikovnú absolventku odboru zdravotná sestra. o Využite možnosť naštartovať svoju kariéru. Získate pracovné skúsenosti, vyskúšate si svoje schopnosti. Môžete od nás dostať referencie, alebo dokonca aj pracovnú ponuku! o Vašou pracovnou náplňou bude: – osobný a telefonicky kontakt s pacientmi – administratívne práce (evidencia kartotéky, starostlivosť o objednávanie pacientov) – základné ošetrovanie – práca s najnovšími technickými prístrojmi našej ambulancie – iné úlohy pridelené nadriadeným o Pracovný čas: 20h/týždenne po dobu 6 mesiacov • Ponúkaný plat (brutto): v súlade s príspevkom na absolventskú prax
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Nelekárske zdravotnícke vedy;Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná všeobecná sestra;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo /Bc/;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

o Požadované vzdelanie:
– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie (Dis.)
– vysokoškolské I. stupňa (Bc.)
– vysokoškolské II. Stupňa (Mgr.)
o Odbor:
– diplomovaná zdravotná sestra
– ošetrovateľstvo
o Jazykové znalosti:
Ovládanie maďarského jazyka výhodou, nie však podmienkou!
o Kompetencie:
– organizačné schopnosti
– zodpovednosť
– serióznosť
– komunikatívnosť
– milé jednanie s pacientmi

Uchádzači musia spĺňať podmienky pre prijatie na absolventskú prax
(vek do 26 rokov, byť evidovaným na úrade práce min. 1 mesiac)

Pracovné výhody : • Iné výhody: – možnosti osobnostného rozvoja – priestor pre získavanie nových poznatkov a odbornú prax,

Termín výberového konania:
6. 8. 2014
Informácie pre záujemcu:
V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis na E-mailovú adresu jsmoftalmologia@gmail.com Najneskôr do 31.07.2014!!!! Kontakt: Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Židek Tel.: 0918 491 339

Kontakt : Mgr. Štefan Židek konateľ tel.: +421918491339 6. 8. 2014 V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis na E-mailovú adresu jsmoftalmologia@gmail.com Najneskôr do 31.07.2014!!!! Kontakt: Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Židek Tel.: 0918 491 339
Okres : okres Košice – okolie

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JSM, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44756917
Telefón: 0554602741

Charakteristika:

Oftalmologická ambulancia

Adresa:

ČSA 35
04501 Moldava nad Bodvou
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Moldava nad Bodvou okres Košice – okolie ČSA 35 04501