Grafik – creative designer a DTP

Ing. Kristína Benková Senior PR manager tel.: +421907302344

Ponúkame pracovnú pozíciu : Grafik – creative designer a DTP

Pracovná náplň: grafické práce – letáky, časopisy, newslettre, piktogramy, bannery, weby; príprava grafickej a textovej koncepcie propagačných a reklamných materiálov; grafické spracovanie publikácii, DTP sadzba a príprava na tlač

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : od 8:00 do 17:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
informačná gramotnosť
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
technická gramotnosť

Počítače:

Adobe Illustrator – pokročilá
Adobe InDesign – pokročilá
Corel Draw – pokročilá
DTP – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme zodpovednú osobu na miesto grafika do našej spoločnosti v Banskej Bystrici. Podmienkou sú skúsenosti s prácou v programoch: Corel, Photoshop, Illustrator, prípadne robenie webov cez Joomlu a WordPress. Budeme sa tešiť na vaše životopisy a portfóliá grafických prác na e-maile info@essence-com.com.

Pracovné výhody : kreatívna a tvorivá práca, príjemný kolektív, práca z domu, firemné podujatia,
Kontakt : Ing. Kristína Benková Senior PR manager tel.: +421907302344
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Essence communications, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46188541
Internetová adresa: www.essence-com.com
Telefón: +421907302344

Charakteristika:

PR a komunikačná agentúra.

Adresa:

Horná 5
97401 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Horná 5 97401