Lektor angličtiny, English teacher

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Marián Baranec riaditeľ tel.: +421948144234

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lektor angličtiny, English teacher

Pracovná náplň: Vyučovanie anglického jazyka metódou Speak Your Mind. Teaching English using the Speak Your Mind method.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 20:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť vnútorná stabilita sebaistota

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Cambridge CAE/CPE, or equivalent or native speaker.
Long-term experience with life in an English-speaking country.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Marián Baranec riaditeľ tel.: +421948144234
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SyM Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46571744
Internetová adresa: info@symlevice.sk
Telefón: 0366334854

Charakteristika:

Výučba anglického jazyka metódou Speak Your Mind.

Adresa:

J. Bottu 3232
93401 Levice
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice J. Bottu 3232 93401