Sociálny pracovník

Monika Markovičová tel.: +421904738533 fax: +4212388304

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sociálny pracovník

Pracovná náplň: – zabezpečovanie terénnej a ambulantnej sociálnej práce v Dome sv. Anny – organizovanie, riadenie a kontrola sociálnej rehabilitácie – poskytovanie špecializovaného poradenstva, vykonávanie stimulácie komplexného vývoja dieťaťa so zdravotným postihnutím a preventívnej aktivity
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:30 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Ďalšie požiadavky:

– pracovné skúsenosti s deťmi so zdravotným postihnutím
– znalosť obsluhy práce na počítači (Word, Excel, internet)
– vodičské oprávnenie sk. B – nutné
Vlastnosti: citová vyrovnanosť, empatia, životné skúsenosti, flexibilita, asertívnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, pravdovravnosť, spoľahlivosť a spravodlivosť v konaní voči ľuďom, rešpektovanie ľudského života a dôstojnosti každého človeka, zmysel pre duchovné hodnoty.

Pracovné výhody : – zmysluplná práca v projekte s deťmi s kombinovaným postihom, – možnosť dlhodobého rozvoja a stabilizácie – duchovná podpora,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Informácie pre záujemcu: Prihlášky so žiadosťou, kontaktnými údajmi, kópiou dosiahnutého vzdelania, profesijným životopisom zasielajte na adresu: rs@domsvanny.sk, resp. GKCH Dom sv. Anny, Štúrova 5, 064 01 Stará Ľubovňa, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE – DSA“ najneskôr do 28.08.2014 (vrátane). Presný dátum bude pozvaným uchádzačom oznámený v priebehu septembra.

Kontakt : Monika Markovičová tel.: +421904738533 fax: +4212388304
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Gréckokatolícka charita Prešov
Právna forma: Cirkevná organizácia
IČO: 35514388
Internetová adresa: www.gkcharita-po.sk
Telefón: 0517723970

Charakteristika:

Účelové zariadenie cirkvi

Adresa:

Hlavná 2
08001 Prešov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Štúrova 5 06401