Personálny konzultant s rumunským jazykom

Kinga Kyzúrová Project Manager/Recruiter tel.: +421918181155

Ponúkame pracovnú pozíciu : Personálny konzultant s rumunským jazykom

Pracovná náplň: • komunikovanie s rumunsky hovoriacimi klientmi, • inzerovanie voľných pracovných ponúk, • informovanie klientov o možnostiach ich uplatnenia na trhu práce, • vybavovanie drobných nákupov a pošty, • pomocné a administratívne práce, • pomoc pri zamestnávaní nezamestnaných občanov, mladých občanov, absolventov škôl, občanov dlhodobo nezamestnaných, znižovanie nezamestnanosti na Slovensku

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 624 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
pozornosť cieľavedomosť iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie asertivita vnútorná stabilita sebaistota

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
osobnostný rozvoj

Cudzie jazyky:

slovenský – pokročilá: B1 a B2
rumunský – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft PowerPoint – elementárna
Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Open Office – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : • profesionálne pracovné prostredie • priateľský tím • zaujímavé finančné ohodnotenie • iné benefity • perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti • možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať • voľné vstupy na mestskú plaváreň • ubytovanie zabezpečíme ZDARMA (do 40 km možnosť dochádzania, nad 40 km od Banskej Bystrice je nutné presťahovať sa),
Kontakt : Kinga Kyzúrová Project Manager/Recruiter tel.: +421918181155
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46004441
Internetová adresa: www.atena.sk
Telefón: 0948113288

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy. Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí. Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Adresa:

Komenského 1207/13
05001 Revúca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Námestie SNP 14 97401