Disponent/ka – obchodník/čka špedície

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Malacky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Aneta Osman osman@lestina.eu tel.: +421917649022

Ponúkame pracovnú pozíciu : Disponent/ka – obchodník/čka špedície

Pracovná náplň: – Zaistenie požiadaviek dopravy od súčasných aj nových klientov. – Vyhľadávanie a kontaktovanie nových a známych dopravcov. – Spracovanie cenových ponúk. – Kontrola došlých faktúr, neplatičov. – Práca na HPP na dobu neurčitú (po uplynutí 3 mesiacov sk. doby + 6 mesiacov doby určitej). – Fixný plat + motivujúci systém odmeňovania na základe plnenia stanovených cieľov. – Nástup možný ihneď.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) vyjednávanie analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Znalosť pravopisu a písomnej obchodnej prezentácie.

Pracovné výhody : – Práca na HPP na dobu neurčitú (po uplynutí 3 mesiacov sk. doby + 6 mesiacov doby určitej). – Fixný plat + motivujúci systém odmeňovania na základe plnenia stanovených cieľov. – Nástup možný ihneď.,Informácie pre záujemcu:Do 14 dní od zaslania životopisu budú oslovení vyhovujúci uchádzači pozvaním na pohovor, neoslovení uchádzači neboli vybraní do užšieho výberu. Životopisy posielajte s motivačným listom. Výberové konanie sa skladá z ústneho pohovoru a testu na PC.
Kontakt : Aneta Osman osman@lestina.eu tel.: +421917649022
Okres : Malacky

LEŠTINA SK s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45395454

Internetová adresa:
www.lestina.eu

Telefón:
+421917649022

Zabezpečujeme nákladnú dopravu po celej SR a Európe od 0,5t do 24t.

Adresa:

Seberíniho 9 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoMalackyVeľké LeváreVeľké Leváre 130490873