Kuchár

Juraj Lacena šéfkuchár tel.: +421917834665

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: – príprava pizze – príprava studených jedál a šalátov – príprava minútiek

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár a čašník (servírka);Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár – čašník (servírka)

Pracovné výhody : www.lebar.sk www.alfaro.sk,
Kontakt : Juraj Lacena šéfkuchár tel.: +421917834665
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: HRAMESA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44798181
Internetová adresa: www.cafecafe-cremeriamilano.sk

Spoločnosť prevádzkuje reštauráciu, bar a kaviareň v obchodnom centre Galleria Eurovea, ktorá nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra Bratislavy.

Adresa:

Hviezdoslavovo nám. 16
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Pribinova 8 81109