Asistent/ka

Ing. Jana Sýkorová konateľ tel.: +421903042955

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent/ka

Pracovná náplň: Máte prax vo finančníctve? Chceli by ste mať zaistenú prácu a pravidelný príjem? Pošlite nám Váš životopis prostredníctvom emailu! Hľadáme servisného špecialistu, ktorý sa dobre orientuje v oblasti financií a je šikovným obchodníkom. Ponúkame pravidelný mesačný príjem vyplývajúci zo stabilného kmeňa klientov, firemný telefón, auto a ďalšie benefity.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 9:00 do 18:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
analytické myslenie iniciatívnosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
prezentovanie
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
osobnostný rozvoj

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : mladý dynamický kolektív, interné školenia, firemné akcie, telefón, automobil,
Kontakt : Ing. Jana Sýkorová konateľ tel.: +421903042955
Okres : okres Považská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SyJa, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44757204
Telefón: 0903042955

Vzdelávanie a sprostredkovateľská činnosť v oblasti financií

Adresa:

Hliny 1287/110
01707 Považská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Hliny 1287/110 01707