Operátor výroby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Tomáš Puskás manažér tel.: +421220850102

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: montáž LCD televízorov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : príspevok na cestové príspevok na stravu týždenné zálohy,
Kontakt : Mgr. Tomáš Puskás manažér tel.: +421220850102
Okres : okres Nitra

Obchodné meno: Personal Network spoločnosť s ručením obmedzeným
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36367117
Internetová adresa: www.personalnetwork.sk
Telefón: +421220850102

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo: AA/2008/41238/12161/OISS. Sprostredkovanie práce najmä vo výrobe, v elektrotechnickom priemysle.

Adresa:

Štítnická cesta 1715/238
04801 Rožňava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Dolné hony 29 94901