Opatrovateľka do Hamburgu

Ing. Miroslava Rusnáková konateľka tel.: +421948097076

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka do Hamburgu

Pracovná náplň: Hľadá sa opatrovateľka s dobrou až veľmi dobrou nemčinou. Mesto výkonu práce – Hamburg. Seniorka má najľahší stupeň opatrovania, má astmu, veľmi slabo vidí a trpí artrózou – ťažko sa jej kráča, žije v dome s manželom. Manžel nevyžaduje žiadnu opateru. Žiadne zvieratá, žiadna práca v záhrade, žiadne nočné nasadenie. Turnus – na 6 týždňov. Odmena za 1 mesiac – 1.370,- €, takže za 6 týždňov 1.964,- € . Cestovné si opatrovateľka hradí sama. V prípade záujmu kontaktujte 0948 097 076, info@zipservista.sk
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
3. 6. 2014

Kontakt : Ing. Miroslava Rusnáková konateľka tel.: +421948097076
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ZipserVista, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47542519
Internetová adresa: www.zipservista.sk
Telefón: 0948 097 076

Spoločnosť ZipserVIsta, s.r.o. ponúka prácu pre opatrovateľky a opatrovateľov v Nemecku.

Adresa:

Jarná 225
05361 Olcnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Olcnava okres Spišská Nová Ves Jarná 225 05361