Chyžná

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Rožňava
  • Uverejnené 1 týždeň pred

p. Marhefková Zlata tel.: +421905526798

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chyžná

Pracovná náplň: Obliekanie a vyzliekanie postelí, upratovanie. Údržba okolia penziónu. Pracovná pozícia je vytváraná v zmysle §50 zákona č.5/2004. Vhodná pre uchádzačov o zamestnanie vedeného v evidencii ÚPSVaR najmenej 3 mesiace a spĺňajúcich niektorú z podmienok znevýhodnenia podľa §8 zákona č. 5/2004. zdravotne postihnutého
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : od 240 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Marhefková Zlata tel.: +421905526798
Okres : Rožňava

Zlata Marhefková

IČO:
32999101

Adresa:

Kósu-Schoppera 29, Rožňava, 04801
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoRožňavaRožňavaKósu-Schoppera 2904801