Opatrovateľka / Opatrovateľ

Mgr. Marta Mikulková riaditeľka domseniorovrudi@gmail.com tel.: +421940864225 fax: 0249309314

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka / Opatrovateľ

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; – štvrťročné prémie; – preplácanie nadčasov; – príplatky za nočné zmeny, víkendy a sviatky; – stravné lístky v hodnote 3,38 Eur;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : – štvrťročné prémie – preplácanie nadčasov – príplatky za nočné zmeny, víkendy a sviatky – stravné lístky v hodnote 3,38 Eur,
Kontakt : Mgr. Marta Mikulková riaditeľka domseniorovrudi@gmail.com tel.: +421940864225 fax: 0249309314
Okres : Bratislavský kraj

Dom Seniorov Rudi n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45740682

Internetová adresa:

Telefón:
+421940864225

Zabezpečujeme celodennú pobytovú starostlivosť osobám, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby a pre osoby, ktoré dovŕšili dôchodkový vek. Prevádzka zariadenia je celoročná.

Adresa:

Odbojárov 3 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajBratislavaBratislava-Nové MestoOdbojárov 383104