Majster odbornej výchovy

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitriansky kraj
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Emília Ficová SOR personalistiky a miezd ficova.e@gmail.com tel.: +421377721841 fax: +421377721825

Ponúkame pracovnú pozíciu : Majster odbornej výchovy

Pracovná náplň: Majster odbornej výchovy vykonáva pedagogickú činnosť pri uskutočňovaní odbornej výchovy a odbornej praxe. Rozvíja odborné vedomosti a praktické zručnosti žiakov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:45 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : od 630 do 850 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
praktické myslenie trpezlivosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) manuálna zručnosť Počítače: Microsoft Windows – elementárna Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: – vyučenie v odbore inštalatér
– absolvované doplnkové pedagogické štúdium – vítané
– 1. stupeň VŠ vzdelania v odbore /Bc/ – vítané
– prax v školstve vítaná

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Emília Ficová SOR personalistiky a miezd ficova.e@gmail.com tel.: +421377721841 fax: +421377721825
Okres : Nitriansky kraj
Dátum nástupu : 1. 9. 2018

Stredná odborná škola stavebná, Nábrežie mládeže 1, Nitra

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
00893293

Internetová adresa:
www.sosnabrmladeze.edupage.org

Telefón:
+421377721836

Stredná odborná škola-príprava žiakov na budúce povolanie v tradičných stavebných remeslách

Adresa:

Nábrežie mládeže 1 95028 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitriansky krajNitraNitraNábrežie mládeže 195028