Kuchár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nitra
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Peter Lörincz Manažér prevádzky peter.lorincz@sodexo.com tel.: +421918706324

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: – Hľadáme do nášho tímu kolegu/gyňu, ktorý/á je vyučený/á v gastronomickom obore a ideálne má v ňom i prax. – Potrebujeme niekoho, kto sa nebojí práce, je zodpovedný, spoľahlivý a komunikatívny. – Ponúkame ti prácu na jednozmennej prevádzke, pravidelnú mzdu a fajn kolektív. – Samostatná príprava jedál. – Spolupráca pri tvorbe jedálneho lístka. – Dodržiavanie hygienických predpisov. Pokiaľ sme ťa zaujali, zavolaj mi na nižšie uvedené telefónne číslo alebo nám pošli svoj životopis, tešíme sa na teba :) absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár
komunikatívnosť
Ďalšie požiadavky: – Prax na pozícii kuchár vítaná.
– Schopnosť pracovať samostatne.
– Organizačné schopnosti.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Peter Lörincz Manažér prevádzky peter.lorincz@sodexo.com tel.: +421918706324
Okres : Nitra

Sodexo s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35728434

Telefón:
+420 735 709 821

V Sodexo – Služby u klienta máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 400 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Adresa:

Tomášikova 64 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoNitraVrábleStaničná 104595212