Technik výrobnej linky

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Marek Biskup vedúci prevádzky mb.videostudio@gmail.com tel.: +421905550577

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technik výrobnej linky

Pracovná náplň: Zavádzanie technologických postupov montáže cestových kufrov. Zavádzanie novej čínskej technológie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : od 700 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Cudzie jazyky: čínsky (mandarínčina) – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marek Biskup vedúci prevádzky mb.videostudio@gmail.com tel.: +421905550577
Okres : Svidník

SENSEI LOGISTICS s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47815191

Telefón:
+421919208870

Charakteristika:
– výrobný závod so zahraničnou spoluúčasťou
– výroba kufrov, tašiek

Adresa:

Bardejovská Nová Ves 3092 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoSvidníkNižná JedľováNižná Jedľová 4308901