Pomocný pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Lučenec
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Viktória Schleicherová viktoria@plast-mont.sk , plastmont@plast-mont.sk tel.: +421915998222

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Pomocné a upratovacie práce absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: Záujemca musí byť vo veku do 29 rokov a súčasne vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie minimálne 12 mesiacov súvisle (podmienky v súlade s NP „Šanca pre mladých“). Výberové konanie sa uskutoční dňa 26.2.2018 o 9.00 hod. v priestoroch Úradu práce, SVaR Lučenec, Petőfiho 39, zasadacia miestnosť č. 102

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Viktória Schleicherová viktoria@plast-mont.sk , plastmont@plast-mont.sk tel.: +421915998222
Okres : Lučenec
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

PLAST – MONT, s.r.o.

IČO:
36056588

Adresa:

Pekárenská 2, Lučenec, 98403
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoLučenecLučenecPekárenská 298401