Cukrár/cukrárka

Petra Babarcsíková Obchodný riaditeľ info@perfektnemaskrty.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Cukrár/cukrárka

Pracovná náplň: Zhotovenie cukrárenských produktov od základu až po finálnu časť. Každý má rozdelenú náplň práce (pečenie plátov, varenie krémov, plnenie, zdobenie). absolventa Školenia, sútaže, finančný bonus

Práca vhodná pre absolventa; Školenia, sútaže, finančný bonus;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie
predstavivosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca tvorivosť (kreativita) manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: kreatívnosť, šikovnosť, pracovitosť, pozitívny prístup k práci

Pracovné výhody : Školenia, sútaže, finančný bonus,
Kontakt : Petra Babarcsíková Obchodný riaditeľ info@perfektnemaskrty.sk
Okres : Banskobystrický kraj

PM one s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50580779

Internetová adresa:
info@perfektnemaskrty.sk

Telefón:
+421903553232

Sme moderná cukrárenská výroba , ktorá je zameraná na luxusné a hlavne moderné dezerty a torty. Samozrejme ponúkame aj klasiku a iné produkty. Sídlo máme v Žiari nad Hronom.

Adresa:

Partizánska 26 96501 Žiar nad Hronom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajŽiar nad HronomŽiar nad HronomPartizánska 2696501