Vodič

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bratislava
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Miroslav Suhaj Office Manager miroslav.suhaj@dabeda.sk fax: +421232199429

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič

Pracovná náplň: Vodič, najmä v oblasti kamiónovej dopravy a nákladnej dopravy, hlavne v krajinách Rakúsko, Nemecko, Francúzsko, Anglicko, Benelux. Preprava vozidlami MAN, plachtové návesy Schmitz, Krone. Slovenskí dispečeri (hovoria aj po anglicky a maďarsky). Turnusy 3+1 alebo podľa dohody. Príjem až do výšky 1700-2050€ mesačne v čistom. Stabilita spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 101
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Doprava
Ponúkaná mzda : od 580 do 2200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace

Vodičské oprávnenie: Skupina C Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 maďarský – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : Príjem až do výšky 1700-2050€ mesačne v čistom. Stabilita spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania.,
Kontakt : Ing. Miroslav Suhaj Office Manager miroslav.suhaj@dabeda.sk fax: +421232199429
Okres : Bratislava

dabeda s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48240052

Internetová adresa:
www.dabeda.sk

Telefón:
+421 948 124 553

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so manažmentom s 30 ročnými skúsenosťami v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy. Máme bohaté znalosti a kontakty v oblasti transportu a logistiky. Naši pravidelní, stabilní a spokojní odberatelia sú garantom, že naše služby poskytujeme profesionálne a seriózne.

Adresa:

Staviteľská 1B 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavaBratislava-Nové MestoStaviteľská 1B83104