Obchodný zástupca pre predaj reklamy

  • dohoda o vykonaní práce
  • okres Žilina
  • Uverejnené 4 roky pred

Ida Bosíková prokurista tel.: +421417235629

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca pre predaj reklamy

Pracovná náplň: Zastupuje dohodnuté predškolské zariadenie alebo iné zariadenie pre deti vo veci získania reklamných partnerov – záujemcov o reklamu na exteriérových detských hračkách, ktoré budú umiestnené v areáli predškolského zariadenia. Pripravuje návrhy zmlúv o reklame so záujemcami o reklamu z ponuky spoločnosti Bôry ako poskytovateľovi reklamy (obsah reklamy, veľkosť grafiky a pod). Komunikuje so zamestnávateľmi rodičov detí zastupovaného zariadenia a inými podnikateľskými subjektami v regióne o ponuke reklamy spoločnosti Bôry s.r.o.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť vnútorná stabilita sebaistota

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť
osobnostný rozvoj

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : práca v mieste bydliska a blízkom okolí,
Kontakt : Ida Bosíková prokurista tel.: +421417235629
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BÔRY, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36422690
Telefón: +421

Dodávka a montáž drevostavieb, záhradných a rekreačných chát, hosťovských domov a doplnkov, Správa a zhodnocovanie majetku. Spracovanie projektov v oblasti správy, speňažovania a zhodnocovania cudzieho majetku, kultúrno spoločenské podujatia,

Adresa:

Platanová 3225/3
01007 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Dlhá 95 01009