Asistent/ka predaja v kancelárii

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 9 rokov pred

PhDr. Juraj Gabzdil konzultant tel.: +421904554744

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent/ka predaja v kancelárii

Pracovná náplň: Hľadáme do nášho tímu šikovných, komunikatívnych ľudí pre telefonický predaj. Predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti obchodu nie sú podmienkou, ale môžu byť výhodou. Vybraných uchádzačov zaškolíme na firemné náklady.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 2,1 do 4 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

analyzovanie a riešenie problémov

Počítače:

Open Office – elementárna

Ďalšie požiadavky:

orientovanie sa na trhu v oblasti komunikácie

Pracovné výhody : flexibilný pracovný čas,
Kontakt : PhDr. Juraj Gabzdil konzultant tel.: +421904554744
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ARTLUK s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46482831
Internetová adresa: artluksro@gmail.com
Telefón: 0905405660

Charakteristika:

telefonická podpora pre Slovaktelekom, prieskumy, kampane.

Adresa:

L. Novomeského 26
08301 Sabinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Volgogradská 13 08001