Obrábač kovov – sústružník

Helena Pariláková referent mzdovej a personálnej práce tel.: +421915992621 fax: 0527849201

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obrábač kovov – sústružník

Pracovná náplň: • Čítanie výkresovej dokumentácie, • nastavovanie sústruhov, • opracovávanie s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 6:00 do 15:00 dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 620 do 850 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore obrábačka kovov;Stredné odborné vzdelanie v odbore obrábanie kovov
technický talent spoľahlivosť sebaovládanie

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : Doprava do zamestnania firemným autobusom Stará Ľubovňa Orlov a späť.,
Kontakt : Helena Pariláková referent mzdovej a personálnej práce tel.: +421915992621 fax: 0527849201
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PL – PROFY spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36482153
Telefón: 0527849202

Spoločnosť PL-PROFY, vyrába prevažne ťažké oceľové konštrukcie a ich časti a podskupiny na koľajové vozidla.

Adresa:

Orlov 344
06543 Orlov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Orlov okres Stará Ľubovňa Orlov 344 06543