Obchodník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nováky
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Iveta Seidlerová tel.: +421465180129

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodník

Pracovná náplň: • aktívne vyhľadávanie /interné databázy, verejné firemné databázy, osobné kontakty na výstavách, konferenciách a iné zdroje/ a kontaktovanie nových zákazníkov, dohodovanie osobných stretnutí, • príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka, • osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi, • prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality, odporúčanie služieb, ktoré najlepšie napĺňajú požiadavky zákazníka, • vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia, • uzatváranie obchodných prípadov / zmlúv, • budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Iveta Seidlerová tel.: +421465180129
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MSM Martin, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36422991
Telefón: 0434221314

Charakteristika:

spoločnosť zameraná na strojársku výrobu

Adresa:

Thurzova 16
03601 Martin
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nováky okres Prievidza Duklianska 60 97271