predavač – pokladník

Ing.Havašiová tel.: +421911455084

Ponúkame pracovnú pozíciu : predavač – pokladník

Pracovná náplň: vykladanie tovaru, dokladanie tovaru, práca s pokladňou, obsluha konvektomatoch, dopekanie mrazených polotovarov (chlieb a pečivo) zdravotný preukaz, hygienické minimum (osvedčenie o odbornej spôsobilosti), zodpovednosť, pracovitosť „Toto pracovné miesto je finančne podporené z ESF v rámci NP XXI na podporu zamestnávania osôb do 29 rokov veku“
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing.Havašiová tel.: +421911455084
Okres : okres Košice I

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Supermarket Cassovar s. r. o.
IČO: 35759194

Adresa:

Žriedlová 11, Košice-Staré Mesto, 04001

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice I Žriedlová 11 04001